Druskininkai

Vilniaus arkivyskupijos Caritas Druskininkų Švč.M.Marijos Škaplierinės parapijos namų Socialinė ir sielovadinė pagalba namuose

Apie mus

2009 metų lapkričio 2d. Pagalbos namuose projektą Druskininkuose pradėjo įgyvendinti socialinė darbuotoja Jurga Krasinskaitė.

Pačioje pradžioje labai padėjo projekto savanoriai. Jie ne tik lankė ligonius, bet ir talkino įvairiose akcijose, talkose, aktyviai rinkdavosi Parapijos namuose bendrai maldai ir dalinosi savo patirtimi. 2010 m. savanoriai turėjo galimybę dalyvauti projekto suorganizuotuose Slaugos ir sielovados kursuose, kurie padėjo įgyti žinių, įgūdžių reikalingų ligonių ir /ar senyvo amžiaus asmenų slaugymui.

Gausėjant projekto dalyvių skaičiui atsirado ir daugiau socialinių darbuotojų (Marija, Jolanta) bei socialinė slaugytoja Onutė.

Ką mes veikiam?

Mūsų komandos teikiama pagalba įvairi: pasirūpinti ligonio buitimi, jo higiena, aprūpinti reikiamais produktais, pagaminti valgyti, nupirkti vaistų, jei reikia palydėti pas gydytoją, padėti sutvarkyti dokumentus, na o labiausiai visų laukiamas šiltas ir nuoširdus bendravimas.

Adresas:  V. Kudirkos g. 41, Druskininkai
Tel.: 8-655-99705
Darbo laikas:
I, II, III, IV, V – nuo 9:00 iki 17:30 val.

Įspūdžiai iš mūsų veiklos:

Apklausa

Įvertinkite mūsų naująją svetainę!