Apie projektą

"MODERNUS BENDRUOMENINIS ŠEIMOS IR DARBO ĮSIPAREIGOJIMŲ DERINIMAS"

Jūsų mama nebesiorientuoja aplinkoje, viena palikta atsuka dujas arba neužrakinusi durų išeina pasivaikščioti….

Parsivežėte iš ligoninės sunkiai sergantį tėtį. Jis nebegali vaikščioti ir pats pasirūpinti savimi. Pietų pertrauka per trumpa, kad spėtumėte grįžti namo jo pamaitinti....

Jei šios situacijos Jums pažįstamos - mes galime padėti! (daugiau apie projektą)

Kontaktų žemėlapisTaip pat aplankykite Caritas svetainę, skirtą auginantiems vaikus vaikai.caritas.lt

vaikaicaritaslt

Kviečiame į renginį "Savanoriauk Šalčininkų dekanato Socialinės ir sielovadinės pagalbos namuose skyriuje ir Šalčininkėlių vaikų dienos centre"

Kviečiame į Vilniaus arkivyskupijos Carito vykdomo projekto „Modernus bendruomeninis darbo ir šeimos įsipareigojimų derinimas“ renginį  „Savanoriauk Šalčininkų dekanato Socialinės ir sielovadinės pagalbos namuose skyriuje ir Šalčininkėlių vaikų dienos centre“ , kuris vyks 2012 m. vasario  21 d. (antradienį), 11.00 val., adresu Vilniaus g. 8, Šalčininkėlių k., Šalčininkų r.     

Kviečiame į Vilniaus arkivyskupijos Carito vykdomo projekto „Modernus bendruomeninis darbo ir šeimos įsipareigojimų derinimas“ renginį  „Savanoriauk Šalčininkų dekanato Socialinės ir sielovadinės pagalbos namuose skyriuje ir Šalčininkėlių vaikų dienos centre“ , kuris vyks 2012 m. vasario  26 d. (sekmadienį), 13.00 val., adresu Vilniaus g. 8, Šalčininkėlių k., Šalčininkų r.     

Apklausa

Įvertinkite mūsų naująją svetainę!